Czy kolizje drogowe zawsze muszą ciągnąć za sobą szereg problemów?

Na jezdni wszyscy kierowcy powinni być sobie równi, przynajmniej w teorii. W praktyce jednak, każdemu z nas co chwile zdarza się widzieć kierowcę, którego te same prawa i obowiązki nie dotyczą. Zajeżdżanie drogi, blokowanie pasa, niebezpieczne manewry bez żadnego ostrzeżenia. Wcześniej czy później takie zachowanie kończy się kolizją, w której często ucierpi również rozważny i doświadczony kierowca. Jednak problemy z ubezpieczycielem oraz usunięciem szkody będę mieć obaj kierujący.

Na szczęście, możemy się zabezpieczyć przed tym niezbyt sprawiedliwym scenariuszem. Firma Servator.pl oferuje szeroki zakres usług związanych z likwidacją szkód, uzyskaniem satysfakcjonującego ubezpieczenia, a także zapewnieniem auta zastępczego na okres naprawy naszego samochodu. Firma dba przede wszystkim o komfort kierowców, którzy z nie swojej winy muszą ponosić poważne konsekwencje kolizji drogowej. Dlatego też, Servator.pl zadba aby wszystkie koszty związane z likwidacją szkód zostały pokryte z OC sprawcy. Firma funkcjonuje w województwach: mazurskim, mazowieckim, wielkopolskim oraz łódzkim.

Najważniejszym elementem funkcjonowania firmy jest oczywiście wspomaganie klienta w uzyskaniu optymalnej kwoty odszkodowania. Niestety, ubezpieczyciele bardzo często zaniżają proponowane kwoty uzasadniając to złym oszacowaniem szkody przez kierowcę. Firma Servator.pl współpracuje z wieloma ubezpieczycielami dzięki czemu łatwiej załatwi wszystkie formalności i zdobędzie satysfakcjonujące nas odszkodowanie nawet 3 lata po kolizji drogowej. Wystarczy, że będziemy dysponować odpowiednimi dokumentami.

Dzięki współpracy Servator.pl z ubezpieczycielami, firma jest nam w stanie zaproponować najlepszą polisę OC/AC/NNW indywidualnie dopasowaną do naszych potrzeb. Jednocześnie, staniemy się wtedy stałym klientem firmy i będziemy mogli korzystać ze wszystkich przywilejów wynikających z obsługi posprzedażowej. To duży luksus, zważając na bogatą ofertę firmy. Dzięki wykupieniu polisy za pośrednictwem tego serwisu, będziemy przygotowani na każdy scenariusz na drodze.

Dodatkowo, firma kieruje ciekawą ofertę do właścicieli serwisów naprawczych. Usługa ta nazywa się Serwisowe pojazdy zastępcze i polega na tym, że firma Servator.pl zagwarantuje samochód zastępczy każdemu poszkodowanemu klientowi serwisu, który o to poprosi. Dzięki temu, zakład zyska dużą renomę i przyciągnie do siebie wielu klientów. Jednocześnie, usługa ta nie jest droga, ponieważ wszelkie koszty związane z wynajęciem pojazdu są regulowane z OC sprawcy kolizji.  
Kupno samochodu używanego
Decydując się na zakup samochodu używanego musimy wiedzieć o kilku rzeczach. Nasz rodzimy rynek samochodów używanych przepełniony jest samochodami sprowadzonymi z zagranicy (zwłaszcza z Niemiec). Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie przeszłość tych samochodów. Jesteśmy narażeni na...
Jazda anglikiem w Polsce
Obecnie bardzo dużo młodych Polaków sprowadza samochody z zagranicy. Najczęściej kraje, z których pochodzą nasze auta to Niemcy, Belgia, Holandia i Francja. Ostatnio jednak bardzo dużą popularnością cieszą się również samochody sprowadzane z Wielkiej Brytanii. Są one bardzo...
Na co zwrócić uwagę przy zakupie auta z instalacją LPG ?
Kupno auta bywa nie tylko przyjemnością, ale także sytuacją stresująca. Jeśli nie kupujemy auta z salonu tylko używane, chcemy wybrać jak najlepiej. Niestety zagrożeń czyhających na kupujących jest bez liku. Od samochodów powypadkowych, poprzez kradzione, na popsutych kończąc. Jednak...